Konfigurátor

Značka vozidla:
Model vozidla:
Typ vozidla:
Batterie bosch
Konfigurátor baterii

Baterie pro osobní vozidla

Vybírejte autobaterie pro osobní vozy v našem konfigurátoru podle značky. Jejich abecedně seřazený seznam naleznete níže. Následně budete přesměrováni na model vozidla a přesný typ podle motorizace.

Vyberte značku osobního vozidla

* Konfigurátor baterií je sestaven z tovární specifikace daných vozidel dodaných přímo pro trh v ČR. Pro absolutní správnost určení baterie je lepší předem baterii zkontrolovat přímo ve vozidle, jelikož může být u dovezených automobilů použita baterie jiné specifikace nebo může být automobil v průběhu let upraven například předchozím majitelem na jinou baterii. U Korejských a Japonských automobilů je tato kontrola zvláště potřebná, jelikož se může baterie lišit pouze ročníkem automobilu a není v našich silách obsáhnout všechny možné varianty.

KONFIGURÁTOR AUTOBATERIÍ, MOTOBATERIÍ

Server autobaterie-bosch.net vám přináší konfigurátor baterií. Je to jednoduché, stačí si jen zvolit druh vozidla, značku, model a výkon (případně kubaturu) a náš konfigurátor Vám již nabídne ucelenou nabídku autobaterií.

V nabídce najdete všechny vhodné typy autobaterií Bosch a to jak řadu Bosch S5, tak i Bosch S4 a Bosch S3. Tyto řady autobaterií se liší svým využitím a použitými technologiemi. Pokud se o technologiích a použití autobaterií Bosch chcete dozvědět více, použijte, prosím, menu v horní části webu. Všechny informace o autobateriích jsou tam popsány a detailně vysvětleny.

Konfigurátor Vám zároveň při posledním kroku nabídne prolink na konkretní baterii ke koupi v e-shopu PNEU-kvalitně.cz, který je již několik let kvalitním dodavatelem autobaterií, nabíječek autobaterií, pneumatik a dalšího příslušenství pro motorová vozidla. A pokud Vám náhodou náš konfigurátor baterií nenabídl vhodnou baterii, neváhejte nás kontaktovat, máme k dispozici doplňující údaje a rádi Vám při výběru vhodné baterie pomůžeme.

Vyberte si autobaterii přesně pro Váš automobil.